rhodesian ridgeback

krycí pes GIOM KATAMA KING & kennel SE SRDCEM LVA

rok 2008

listopad 2008

A ZASE ŽDÍMALI MALÉHO GIOMKA     

To mi takhle jednoho listopadového dne volala kamarádka ANDULKA VLČKOVÁ od  vnučky KAČENKY , že byli darovat krev na vet. kl. VETCENTRUM .

 

Moc jsem je pochválila, páč my jsme byli darovat krev před rokem a měla jsem z toho moc dobrý pocit, že můžu pomoct. Kačenka byla prý moc vzorná  a prý ji moc chválili.Byla jsem na holky moc pyšná jak nás hezky "prezentují"

A to jsem ještě netušila, že to budu slyšet i z druhé strany.Druhý den mi totiž také volali ze zmíněné kliniky, jestli by jsme nemohli ještě dát trochu té červené tekutiny. No to je SAMO, ŽE JO ! A tak jsme zase "ŽDÍMALI MALÉHO GIOMA".

Na veterině byli uplně nadšení, že tam během dvou dnů mají zase hodného ridgebacka. I podivila jsem se, jaké to mají zkušenosti s ridgebacky. A oni opáčili, že když k nim má přijít ridgeback na krev, tak si div nevytahují sirky, kdo si toho čeného Petra vyfásne. A že Giom je úplný beránek, tak jako ta holčička předevčírem. Tak jsem jim sdělila, že tedy má být po kom v pohodě, vždyť je to také naše vnučka, a byla jsem, nepopírám, náležitě hrdá. I když upřímně, není na co, copak já jsem je vzplodila?! A to mi připomíná abych nezapoměla na také pohodového zploditele "ASCOTA" a dárkyni života "SSISINKU" .Ale nicméně jsem ráda, že jsme trochu poopravili mínění o ridgebackych, byď třeba jen na veterině. A snad se to donese k širší veřejnosti, a snad se to donese k odborné veřejnosti, a ta nebude v médiích říkat bludy-obludy....

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.